Profil společnosti

O nás

Jsme mladá, dynamicky se rozvíjející společnost, která svým klientům nabízí komplexní služby v oblasti podnikatelského poradenství, marketingu, vedení účetnictví a daňového poradenství. Z důvodu rozšíření námi poskytovaných služeb jsme v roce 2012 založili společnost DELTO CZ, s.r.o, která navazuje a rozšiřuje aktivity společnosti Ing. Marcely Láníkové, která se dále soustřeďuje pouze na poskytování daňového poradenství.

Naším cílem je najít skryté rezervy a to jak v oblasti obchodní, firemní, finanční, tak i personální. Zároveň pomáháme nově založeným subjektům jak z České republiky, tak ze zahraničí v etablování se na místním trhu.

Poslání

Řešíme potřeby našich klientů v oblasti účetnictví, financí a daní na základě prověřených znalostí. Náš přístup charakterizuje vstřícné jednání a svou odbornost umíme převést do srozumitelné podoby.

Naše hodnoty

Společnost DELTO CZ s.r.o. sdílí hodnoty, které přenáší do své firemní kultury a spolupráce se svými klienty. Naše sdílené hodnoty se snažíme v rámci firemní kultury měřit a dále rozvíjet.

Partnerství a důvěra

Zájmy klienta jsou pro nás na prvním místě a zaujímají přednější pozici, než naše vlastní ekonomické. Naše práce předpokládá, že klient si je jistý potřebou změn a musí si za ní stát. Naši klienti jsou dlouhodobými partnery, a proto vyznáváme fair trade principy, které zakládají na výhra/výhra bázi, v souladu s filozofií trvale udržitelného rozvoje.

Profesionalita

Naše práce podléhá posledním platným českým i evropským standardům kvality a etiky. Využíváme prověřené mezinárodní know-how.

Celoživotní učení

Všichni pracovníci DELTO CZ s.r.o. se podílí na inovaci našich produktů i služeb a vzdělávají se tak, abychom vždy poskytovali jen ty nejnovější manažerské a účetní metody a postupy. Naším cílem je permanentní zlepšování nás a našich služeb.

Individuální přístup

Každý projekt je unikátní, vysoce inovativní a řešený na míru požadavkům našich zákazníků. Chceme pomoci našim klientům být alespoň o jeden pověstný krok před konkurencí.

Výsledky

Změny způsobené našimi službami jsou meřitelné. Přetváříme teorie v empirická data.